Llistes de les eleccions municipals a Santa Cristina d’Aro

Llistes de les eleccions municipals a Santa Cristina d’Aro

Relació provisional de llistes i candidats que s’han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Santa Cristina d’Aro, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.

Santa Cristina d’Aro-c_67025
CONVERGENCIA I UNIO (CIU)
  1. JOSEP LLENSA ROCOSA
  2. SALVADOR RIBOT PONS
  3. JORDI ORIOL RADRESA
  4. EVA CLARET TORREBLANCA
  5. CARMEN SOLER ROSSELLO
  6. JOAN MARC TABOAS HERNANDEZ
  7. CRISTINA BALLETBO BADIA
  8. JOAN PARETA FAUSELLAS
  9. ANTONIA VALVERDE HERRERA
  10. LAURA SIERRA PATZIG
  11. ERICA PIETRO CORONADO
  12. JORDI AVIÑO ROVIRA
  13. JULIA MARIA HERNANDEZ DOÑA
Suplents
  1. RICARD FERNANDEZ DIEZ
  2. MICHAEL TORNABELLS PLANELLAS
  3. YOUSRA JMIR JBILOU
  4. ANNA CARNE TORRAS
  5. MONICA ANGLADA ARANDA
  6. JORDI VILANOVA TERRASENCH
  7. ROSA SERRAT BARTES
  8. FEDERICO LLORET ESPINET
EMPRENEDORS PER SANTA CRISTINA (EMP)
  1. JULIO RICO I BADOSA
  2. PATRICIA SCHMIDT
  3. CARLOS RANGEL MACIAS
  4. FRANCESC REBLED I SARRA
  5. SANDRA CALLIZO GRAU
  6. ALFRED GRACIA RAEL
  7. AZU ANDREU JIMENEZ
  8. SONIA ALCACER PERELLO
  9. NATIVITAT SANCHEZ ARJONA
  10. LLUÏSA RIGAU BALAM
  11. JUAN TORRES TOMAS
  12. CARLOS BASSO VIDAL
  13. DOLORS RIGAU BALAM
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA- AM)
  1. JORDI MULA I CASAGRAN
  2. JOSEP XIFRA I DEULOFEU
  3. SONIA RODRIGUEZ I ASTOR
  4. MARIA DELS ANGELS ALEGRE I LLAVERIA
  5. JOSEP MARIA TARRENCHS I COMAS
  6. EUGENI VENDRELL I ARANDA
  7. MARTA ROSES I NOGUER
  8. MARIANO FERRER I THOMAS
  9. MERCÈ COMULADA I MORELL
  10. JORDI FERRERES I MAURI
  11. SALVI FOGUERAS I SANCHEZ
  12. YOLANDA PEREA BUSTOS
  13. MARIA JESUS VALDES ARIAS
Suplents
  1. JOAQUIM ESTEVE I FORMATGER
PARTIDO POPULAR (P.P.)
  1. SEBASTIAN MATEO HERRERO
  2. FRANCISCO SANCHEZ VELEZ
  3. JAVIER MARTIN CALDERON
  4. DESIREE MATEO HERRERO
  5. ROSA MARIA FERRANDO RIOS
  6. VICTOR GONZALEZ MUÑOZ
  7. RAFAEL IGNACIO GOMEZ PEREZ
  8. EMILIO HERRERO TENA
  9. MARIA FRANCISCA SANTOS ABRIL
  10. ALEJANDRA MARTINEZ VIVO
  11. ANGEL ROMERO SANTOS
  12. ANGEL ROMERO MOLINA
  13. TAMARA EL ASSRI CABRILLANA
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA- PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)
  1. RICARD HERRERO SUÑER
  2. JOAN BOU GELI
  3. MARIA TERESA MORENO DENGRA
  4. SONIA PUJOLS VALL
  5. XAVIER FIGUERAS ESTEVE
  6. MARIA MERCÈ TABERNER COSTA
  7. PERE JOFRA PALOU
  8. JOSEP ROSES BARCELÓ
  9. ISABEL MONTSERRAT CANTÓS RUEDA
  10. NURIA CALLADO SOLANO
  11. ADRIÀ BERNABÉ RIBAS
  12. ESTER ROCAS RUIZ
  13. JOSEP VIADER RUSCA
Suplents
  1. JOAN GALINDO NAVARRO
  2. MARIA CARMEN SOBAS SALF
SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDENCIA (S.I.)
  1. TONY CEBALLOS I SALINAS
  2. LLUIS ANGLADA I CASAS
  3. JORDI PERICH I ROMERO
  4. GISELA HERCE I GARCIA
  5. SUSANA LOPEZ I CRUAÑAS
  6. TONI TORRES I ALONSO
  7. JOSEP MARIA PALOMERAS I BURCH
  8. CONCEPCIÓ JUAN I IZQUIERDO
  9. ENRIQUE HERCE I CARMONA
  10. SUSANA VIDEGAIN I MULERO
  11. ANTONI OLIVERAS I TARRES
  12. LLUIS LOPEZ I CRUAÑAS
  13. EVA VANESA VIU I ALSINA
Suplents
  1. GERARD LLAMBI I JUAN
  2. ANNAPAOLA ROMANO

www.elpunt.cat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Verificació (no es una màquina) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada