LLISTES DE LES ELECCIONS MUNICIPALS A SANTA CRISTINA D’ARO

Segons Informa El Punt Avui. Relació provisional de llistes i candidats que s’han presentat a les eleccions municipals del 24 de maig a Santa Cristina d’Aro, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 22 d’abril de 2015.

24 de maig

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC- AM)

  1. FRANCESC XAVIER SALA I CONGOST
  2. JOSEP XIFRE I DEULOFEU
  3. SÍLVIA FONOLL RIBAS
  4. MARIA LOURDES FUENTES I FAIG
  5. ÀNGEL PARDO I CUENCA
  6. SÒNIA RODRÍGUEZ I ASTOR
  7. JOAN FRANCESC PLA I SANSI
  8. MARIA DEL PILAR LÓPEZ I FERNÁNDEZ
  9. CARLES RODRÍGUEZ I CASANOVAS
  10. MARIANO FERRER I THOMÀS
  11. JUIDTH VENDRELL I ARANDA
  12. JORDI FERRERES MAURI
  13. MARTA ROSÉS I NOGUER

Suplents

  1. PERE ALTIMIRA I GARCIA
  2. CLARA GIRAUT JUNOY
  3. PAULA FRIGOLA I PADRÉS
  4. MARIA JOSEP LEON I BALAGUERÓ
  5. YUKASSE CAMARA SUMAREH
  6. PILAR SOLER I VIVES
  7. ALBERT GRACIA I TERRAFETA

PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

  1. SEBASTIAN MATEO HERRERO
  2. MARIA TERESA ASENJO MUÑOZ
  3. ISABEL ROMERO SANTOS
  4. JONATAN MUELA PAJARES
  5. JOAN PARETA FAUSELLAS
  6. MONTSERRAT SOPO CASTILLEJOS
  7. MANUEL VEGA MONTEAGUDO
  8. ALBA SANHAUJA LOPEZ-AMBIT
  9. MARIA DEL CARMEN LOPEZ-AMBIT DOMINGUEZ
  10. JOSE ANTONIO SEPULVEDA SEPULVEDA
  11. ALEXANDRA ANDREU LEON
  12. JAVIER SANCHEZ NOTARIO
  13. CARMEN PEÑALVER CAMARENA

AVANCEM-MES. MOVIMENT D’ESQUERRES (AVANCEM-MES)

  1. CARMEN SOLER ROSSELLÓ
  2. ORIOL BOSCH JOVER
  3. ALBERT COSTA MUNTADA
  4. MERCÈ CASALS SERRA
  5. JOAN VILANOVA TERRASENCH
  6. MARIA ROSARIO TRIVIÑO PRIETO
  7. JOSEP BRUNET RIVAS
  8. GREGORIO PRIETO RECHE
  9. SANDRA VERGARA MENDOZA
  10. MUSSA JUWARA GAKI
  11. LARISSA PEREIRA DE SOUZA
  12. SUSANA BLAYA SANCHEZ
  13. ERNESTO PALOMERAS SEGUÍ

Suplents

  1. NOELIA PRIETO COMINO
  2. FRANCESC XAVIER SANCHEZ PEREZ

GUANYAREM SANTA CRISTINA DES DEL CARRER-ENTESA (GdC-E)

  1. SÒNIA PUJOL VALLS
  2. XAVIER FIGUERAS ESTEVE
  3. MARTA ARCAS PEREZ
  4. RÒMUL PAZ I RODRIGUEZ
  5. ANTONIA CODINA FABREGAS
  6. JUAN BLEDA MARTINEZ
  7. MARIA TERESA ABADIAS GRIFOL
  8. SERGIO VIZCAINO MARTINEZ
  9. ELISENDA CAMPS BASSETS
  10. ROSALIA SANCHEZ PULIDO
  11. ORIOL BLEDA VALERO
  12. GRAZIELA LORENA DELUPI ROSS
  13. MARIA MERCE OLIVER RICART

Suplents

  1. RICARD ELIAS MELIS

INDEPENDENTS PER SANTA CRISTINA D’ARO- CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

  1. NARCIÍS PALAHÍ GARRIDO
  2. JOAN ALCALDE ALONSO
  3. CONCEPCION JIMÉNEZ ANDREU
  4. ELISABET GIMÉNEZ VARGAS
  5. JOSÉ GARCIA VILCHES
  6. SANDRA ALCALDE PI
  7. JOSEP ROSES BARCELÓ
  8. JOSE MANUEL HINOJOSA REYNA
  9. ANTONIO COBO MONTALVO
  10. SUSANA LÓPEZ CRUAÑAS
  11. PERE* JOFRA PALOU
  12. MARIA FOLGUERAS* SANCHEZ
  13. ANA Mª BAYE AMETLLER

Suplents

  1. GABRIEL SANCHEZ URRUTIA

CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

  1. JOSEP LLENSA ROCOSA
  2. JORDI AVIÑO ROVIRA
  3. JORDI GARCIA MARQUEZ
  4. GEMMA CALVET FARRAS
  5. SUSANA POU GONZALEZ
  6. RUBEN ROMA ROCADEMBOSCH
  7. MARIA JOSE FLORES GARCIA
  8. SUSANA GERONES MORENO
  9. CARLOS M. CASABONA MONTERDE
  10. JAUNE JOSEP CONGOST AMAGAT
  11. JORDI VILANOVA TERRASENCH
  1. M.DOLORES SILVESTRE PAYET
  2. RUTH CAMPS IBAÑEZ

Suplents

  1. SOUBHI ABOULKACEM KILOULI
  2. M. CRISTINA LLOVERAS SOLER
  3. JORGE ROCA CHAMORRO
  4. ALBERT SUREDA MASSAGUER
  5. DOLORS* AMAGAT SAU

JUNTS PER SANTA CRISTINA (JUNTS)

  1. JORDI ORIOL RADRESA
  2. MARIO ALIU TRENADO
  3. EVA CLARET TORREGLANCA
  4. AGATA IRENE ALONSO COQUARD
  5. JOSE MARIA MORENO GOMEZ
  6. MANUEL EDUARDO CROS TRUJILLO
  7. DAVID CORONEL EXPOSITO
  8. JOSE JAVIER QUINTANA SOLANA
  9. MARIA CRISTINA ANGLADA ARANDA
  10. PATRICIA GRACIELA MARTINEZ FERRO
  11. MARIA DOLORES CLAPERA POCH
  12. JOSE LUIS DENGRA SANCHEZ
  13. JOSE BERTRAN NICOLAU

Suplents

  1. MARGARIDA LEONA HILLEWAERT DIET

EMPRENEDORS PER SANTA CRISTINA (EMP)

  1. JULIO RICO BADOSA
  2. CARLOS BASSO VIDAL
  3. CARLOS RANGEL MACIAS
  4. SANDRA CALLIZO GRAU
  5. MARIA LUISA GIL CASTIÑEIRAS
  6. ALEJANDRO GONZALEZ RUIZ
  7. DIANA MEDINA MUÑOZ
  8. PERE DIAZ PONT
  9. MARIA LUISA RIGAU BALAM
  10. FELISA MOLINA JIMENEZ
  11. MARIA MONTSERRAT LARENA PAZ
  12. JORDI GARCIA GARCIA
  13. OLAF KARL ANDRESEN

Suplents

  1. MARIANA SORIA DIEGO
  2. NOUREDDINE EL IRO LAHRI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Verificació (no es una màquina) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada