CALENDARI DEL MIC DE FUTBOL A SANT FELIU

CALENDARI DEL MIC DE FUTBOL A SANT FELIU

Un any més Sant Feliu de Guíxols serà, durant la Setmana Santa, la seu de la categoria de cadets de la MIC (Mediterranean International Cup), que es disputarà en els dos camps municipals de la ciutat (Vilartagues i Josep Suñer) amb els enfrontaments que avancem a continuació.
És una competició internacional que compta amb els integrants de l’Escola de Futbol Sant Feliu, que obriran la seva participació amb un enfrontament amb el Bayern de Munich el dimecres dia 12 d’abril a les 12 del migdia.
Molts dels esportistes que han passat per Sant Feliu en aquest torneig avui són grans figures, com és el cas de Coutinho i Neymar Jr. tal i com es pot observar en aquesta fotografia del torneig realitzada al camp municipal de Vilartagues

HORARIS MIC VILARTAGUES

Dimecres 12

Camp de futbol  de Vilartagues               Cat. B Any

09,00 h   UE MANLLEUTER  –  FUTBOL BASE CD BLANES
10,00 h.  RCD ESPANYOL  –  CIBAO FC
11,00 h   VILLARREAL CF  –  AC BREA
12,00 h   EF SANT FELIU  –  FC BAYERN  MÜNCHEN
13,00 h.  CE SABADELL  –  UNIO ESPORTIVA QUART

Dijous 13

Camp de futbol  de Vilartagues               Cat. B Any 00

09,00 h.  STRYX DUBAI  –  ALBORAYA UD
10,00 h.  FUTBOL CLUB MANLLEU  –  EF SANT FELIU
11,00 h.  KAPTIVA SPORTS USA ESCOLA  –  FUNDACION PRIVADA HERMES
12,00 h.  CD BLANES  –  ADELAIDE UNITED FC
15,00 h. ALBORAYA UD  –  WORLD FOOTBALL ASSOCIATION
16,00 h. FOOTBALL CLUB HELLENIC  –  EF SANT FELIU
17,00 h. KAPTNA SPORTA USA CAMPS  –  CD BLANES
18,00 h. KAS EUPEN  –  EASTERN FC

Divendres 14

Camp de futbol  de Vilartagues                  Cat. B Any 00

09,00 h.  1º GRUP D  –  2º GRUP E
10,00 h.  1º GRUP G  –  2º GRUP B
11,00 h.  1 º GRUP L  –  2º GRUP M
12,00 h.  1º GRUP O  –  2º GRUP J
13,00 h.  3º SORTEIG 13  –  4º SORTEIG 13B
18,00 h.  GUANYADOR F CONS B 9  –  GUANYADOR F CONS B 10
19,00 h. GUANYADOR F CONS B 11  –  GUANYADOR F CONS B 12

Dissabte 15

Camp de futbol  de Vilartagues                    Cat. Any 00

Jornada internacional

09,30h.  GUNAYADOR F FINAL 21  –  GUANYADOR F FINAL 22
10,30 h. GUANYADOR F FINAL 23  –  GUANAYDOR F FINAL 24
11,30 h. GUANYADOR F FINAL 25  –  GUNAYADOR F FINAL 26
12,30h.  GUANAYADOR F FINAL 27  – GUANYADOR F FINAL 28

HORARIS MIC MASCANADA

Dimecres 12

Camp de futbol  Josep Suñer                 Cat. B Any

10,00 h.  AEC MANLLEU  –  KAPTIVA SPORTS ACADEMY
11,00 h   CF BADALONA  –  FC L’ESCALA
12,00 h.  ALBORAYA UD  – CARIBBEAN FC
13,00 h.  UE SANT ANDREU  –  CD BLANES

Dijous 13

Camp de futbol  Josep Suñer                   Cat. B Any

09,00 h. USA SOCCER STARS –  MACCABI YAFO
10,00 h.  FC L’ESCALA  –  ASPIRE FOOTBALL DREAMS
11,00 h.  NPM SOCCER CLUB  –  CFB MARC BARTRA
12,00 h.  AC FUTBOL SABANA SPORTS  –  CD LLAMORO
15,00 h. RUSH SOCCER CLUB  –  UNIO ESPORTIVA QUART
16,00 h. PRIDE SOCCER CLUB  –  PALAMOS CF
17,00 h. ALPHENSE BOYS  –  CFB MARC BARTRA
18,00 h.  ADELANDE UNITED FC  –  UE SANT ANDREU
19,00 h. SOCRATES VALENCIA FC  –  KAPTIVA SPORTS ACADEMY

Divendres 14

Camp de futbol  Josep Suñer                   Cat. B Any

09,00 h.  3º SORTEIG 1  –  4º SORTEIG 1B
10,00 h.  3º SORTEIG 3  –  4º SORTEIG 3B
11,00 h.  3º SORTEIG 5  –  4º SORETIG 5B
12,00 h.  3º SORTEIG 7  –  4º SORTEIG 7B
13,00 h.  3º SORTEIG 14  –  4º SORTEIG 14B

Font de la notícia: Ràdio Sant Feliu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Verificació (no es una màquina) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.